Концепція НУШ

02.11.2021

Основна мета - створити школу, де приємно навчатися, де діти отримують не лише знання, а й уміють їх застосовувати в житті.

До того ж, НУШ приємно відвідувати: вчителям - адже вони вмотивовані професійно, мають свободу творчості та академічну свободу, більше моделей підвищення кваліфікації, отримують матеріальне стимулювання надбавку за добровільну незалежну сертифікацію​учням - бо тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боючись висловлювати власну думку, бути відповідальними громадянами​батькам, які покладаються на співпрацю зі школою та взаєморозуміння.

Що таке Концепція Нової української школи Слово «концепт» - калька з латинської «conceptus» (поняття), від concipio - збирати, вбирати у себе, представляти, уявляти, формулювати, утворювати тощо. Власне текст Концепції НУШ доступно пояснює ідеологію змін в освіті, закладених у новому Законі про освіту. У презентації Концепції «Нова українська школа: Простір освітніх можливостей» представили розуміння: формули НУШ випускника НУШ педагогіки партнерства вмотивованого вчителя дитиноцентризму й виховання на цінностях автономії школи структури нової школи.

Мета і головні компоненти Концепції Нової української школи Основне завдання вчителя Нової української школи: організувати компетентнісне навчання (не знання заради знань - а вміння їх застосовувати в реальному житті, не знати - а вміти користуватися знаннями) забезпечити інтегрованість змісту (внутрішньопредметну і міжпредметну) на основі ключових компетентностей - не шляхом механічного об'єднання предметів, а наближення змісту освіти до сенситивних періодів навчання, особливостей сприймання нової інформації тощо.

Компетентнісний підхід - це місток, що поєднує школу з реальним світом і тими потребами, які ставить перед людиною життя, здатний забезпечити життєвий успіх у суспільстві знань. Компетентність - це динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність.



Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати