Наші новини

05.12.2023 р. в нашій гімназії відбулася виставка - конкурс "Замість ялинки- зимовий букет" . Переможцями І етапу стали роботи :

1. "Україна. Два світи" , автор - учень 8 класу Луцишин Володимир  ( номінація "Різдвяна казка")

2. "Свічка Перемоги ", автор - учень 3 класу Білоус Арсен   (номінація "Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика"). Вітаємо переможців!

До уваги батьків та учнів Котюжинської гімназії!

У зв'язку із встановлення у Кременецькому районі «червоного рівеня » небезпеки і посиленням карантину - навчання  буде проходити дистанційно. А саме :  за допомогою мобільного додатку Viber (для онлай-спілкування між здобувачами освіти, вчителями та батьками) та освітньої платформи "Нові знання" (для висвітлення розкладу уроків , щоденників оцінок, тем уроків , домашніх завдань та додаткових файлів ).

Просимо батьків та учнів віднести з розумінням та активно долучитися до навчального процесу .

Наші новини

Увага !  Увага ! Увага !

До уваги учнівського та педагогічного колективу !

В понеділок, 29.01.2018р., відбудеться інформаційна година , присвячена річниці трагічних подій під Крутами.

Шкільний бібліотекар.

До уваги учнів нашої школи !

Оголошується конкурс на кращу листівку- "валентинку"!

Вироби приймаються до 13 лютого !

Вчитель трудового навчання

До уваги членів учнівського самоврядування !

У вівторок( 30 .01.) відбудеться засідання учкому. Чекаємо вас о 15.00. в комп'ютерному класі.

• Педагог-організатор.